Comfort Inn Sandusky

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Comfort Inn Sandusky
$$$$

Beskrivelse

Comfort Inn Sandusky ligger i nærheten av parker og tilbyr en nattklub, en sauna og spa terapi. Dette hotellet ligger 10-minutters kjøretur fra Sawmill Creek golfbane og en 15-minutters kjøretur fra Kalahari vannpark.

Beliggenhet

De innbydende omgivelsene inkluderer en fornøyelsespark, en racerbane og restauranter i nærheten.

Hovedvei er lett tilgjengelig fra hotellet. Cleveland Hopkins internasjonale lufthavn ligger 85 km fra hotellet.

Rom

Det er kjøkkenfasiliteter som en mikrobølgeovn, kaffe/tekoker og et kjøleskap.

Spis & Drikk

Comfort Inn Sandusky tilbyr en gratis kontinental frokostbuffé. Hotellet har en stor bassengbar som tilbyr forfriskende drinker. Gjestene vil nyte amerikanske retter som serveres i Manny's Restaurant, som ligger ca 550 meter unna.

Fritid & Næringsliv

Et sesonåbent utendørs svømmebasseng og et svømmebasseng kan tilbys mot en avgift. Gjestene på Comfort Inn Sandusky kan også nyte et innendørs svømmebasseng. Overnattingsstedet tilbyr også tennis og golf.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 15:00-23:59
til 11:00
Fasiliteter
Det er gratis Privat parkering tilgjengelig på hotellet.
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Frokost
Alle besøkende tilbys en buffet frokost mot en avgift. 
Barn & ekstra senger
Vi tilbyr ikke barnesenger i rommet. 
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Bygning
Antall rom:207
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Deluxe rom
  • Romstørrelse:

    30 m²

  • Sengalternativer:
    2 Double beds
  • Dusj
  • Kaffemaskin
Standard dobbeltrom
  • Romstørrelse:

    30 m²

  • Sengalternativer:
    2 Double beds
  • Dusj
  • Kaffemaskin
Standard rom med en king-size seng
  • Romstørrelse:

    30 m²

  • Sengalternativer:
    1 King-Size seng
  • Dusj
  • Kaffemaskin
Vis 4 flere romtyperMindre

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Gratis parkering
Bagasjeoppbevaring
24/7 service

Døgnåpen resepsjon

Mat / Drikke

Snackbar

Svømmebasseng

Sesongbasert utendørsbasseng

Innendørs svømmebasseng

Spa og avslapning

Jacuzzi

TV

Flatskjerm tv

Tjenester

  • Rengjøring
  • Tørrrengjøring
  • Butikker/ Kommersielle tjenester

Spisefasiliteter

  • Snackbar

Forretningsfasiliteter

  • Faks/Kopimaskin

Barnas fasiliteter

  • Vugger/ Barnesenger

Fasiliteter for funksjonshemmede

  • Handikaptoalett
  • Baderom for funksjonshemmede

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Sesongbasert utendørsbasseng
  • Innendørs svømmebasseng
  • Solsenger
  • Solterrasse
  • Jacuzzi

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming
  • Te- og kaffefasiliteter

Baderom

  • Vaskemaskin
  • Gratis toalettartikler

Selvbetjening

  • Tørketrommel

Media

  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke

Rominnredning

  • Gulvteppe
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Comfort Inn Sandusky

💵 Laveste rompris 889 NOK
📏 Avstand til sentrum 7.3 km
🗺️ Beliggenhetsvurdering 8.2
✈️ Avstand til flyplass 79.6 km
🧳 Nærmeste flyplass Cleveland Hopkins internasjonale flyplass, CLE

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
5909 Milan Rd, Sandusky, Ohio, USA, 44870
Se på kartet
5909 Milan Rd, Sandusky, Ohio, USA, 44870
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
5513 Milan Rd Maui Sands Resort
Maui Sands Indoor Waterpark
530 m
Restaurant
Manny's Restaurant
550 m
Restaurant
Los Molcajetes
6.2 km
Restaurant
Applebee's
6.0 km

Anmeldelser om Comfort Inn Sandusky

6.9 /10
Bra
597 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Comfort Inn Sandusky

Finnes det noen turistattraksjoner i nærheten av det 2-stjerners Comfort Inn Sandusky?
Maui Sands Indoor Waterpark samt Castaway Bay badeland er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 15 og 20 minutters kjøring fra det 2-stjerners Comfort Inn Sandusky.
Hva er bookingprisene på det 2-stjerners Comfort Inn Sandusky hotell?
Romprisene på det 2-stjerners Comfort Inn Sandusky hotell starter på $118.
Hvilke romtyper består det hotell av?
Det er slike romtyper som Rom med en king size seng, Standard rom med en king-size seng og Rom til familie tilgjengelig på det hotell.
Tilbyr det Sandusky vertshus noen rengjøringstjenester?
Ja, det Sandusky vertshus tilbyr vaskeri og renseri.
Hvilke fritidsfasiliteter kan jeg bruke på det Comfort Inn Sandusky hotell?
Du kan nytte en nattklub og spa terapi tilgjengelig på det Comfort Inn Sandusky hotell.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom